Ak-Ters • Всі тури в одному місці
+38099-027-08-25 (WhatsApp), 096-793-93-26 (Viber). mailing@ak-ters.com.ua

Чому варто вибрати нашу агенцію?….

    • Понад 17 років професійного досвіду
    • Понад 70 країн світу "освоєно" нашим агентством. Деякі країни ми відвідували неодноразово (наприклад (Греція більше 10 разів, Туреччина, Єгипет, більше 20 разів і т.д.)
    • Тільки позитивні відгуки наших туристів
    • Вирішення можливих питань, проблем на протязі всієї подорожі наших туристів. Ми завжди на зв'язку.

 
Ми часто подорожуємо, їздимо різними країнами з основною метою, щоб донести вам інформацію за звичаями, екскурсійною програмою, пам’ятками, готельною базою тієї чи іншої країни.
Ми побували і чудово знаємо готелі та пам’ятки Туреччини та Єгипту, Тунісу та Шрі-Ланки, Таїланду та Китаю, Болгарії та Ізраїлю, Домінікани та Індії, Малайзії, В’єтнаму, ОАЕ та Марокко, Чорногорії та Хорватії, Швейцарії, Австрії, Франції, Італії, Іспанії, Угорщини, Греції, о.Кріт, о. Родос, Сербії, Норвегії, Швеції, Данії, Йорданії, Кіпру. Добре знаємо Україну та найкращі бази Карпат. Можемо порекомендувати вам санаторії України та інших країн для лікування різних хвороб. 
—————————————
Країни, які ми відвідали (вже понад 65 країн на 2017 рік):
  

З’їздити в 5-зірковий готель в Туреччині на 7 днів за системою AI (все включено) за 310 у.о. Такий подарунок ми зробили нашим туристам – молодятам. Або оптимізувати екскурсійну авіапоїздку до Чехії для сім’ї, зменшивши вартість туру на 115 євро, за загальної вартості туру 985 євро. І це за якісної програми подорожі.

Ми періодично проводимо акції та розіграші для наших туристів. Побачити Прагу, погуляти Карловим мостом, загадати бажання – така можливість надалася нашим улюбленим туристам, які виграли безкоштовну путівку до Праги на 2-х осіб.

Більшість наших туристів дякують нам за відпочинок, який ми організували. Я впевнений, що вони – наші постійні клієнти, і надалі отримуватимуть таке ж якісне обслуговування. Я сподіваюся, що такий самий відпочинок ми організуємо і для вас. І, так само як і наших клієнтів, балуватимемо вас професійним вибором туру, хорошими цінами, приємними подарунками та акціями.

Запрошуємо вас приїхати до нашого офісу на проспекиі Героів Харкова, 199А (Sun City Plaza, праве крило, оф.504, метро “Турбоатом”).
Якщо ви вже потребуєте відпочинку та плануєте свою відпустку, або у вас виникнуть питання – зателефонуйте нам за тел.  моб. 096-793-93-26, 099-027-08-25  або надішліть запит електронною поштою (info [at] ak-ters.com.ua).

Будемо раді познайомитись з Вами особисто.

З найкращими побажаннями,

Володимир Вербицький, директор турагентства «Ак-Терс» – Вашого особистого турагента.

До зустрічі!